O NAS

Zespół The Spell
The SPELL to zespół muzyczny, złożony z profesjonalnych muzyków, dla których muzyka jest nie tylko zawodem, ale i ogromną pasją. Wszyscy mają wykształcenie muzyczne i duże doświadczenie sceniczne. Występują na polskich i zagranicznych estradach, współpracując z wieloma cenionymi artystami.

Ciepły głos wokalistki w połączeniu z nietuzinkowymi aranżacjami i ciekawymi improwizacjami instrumentalistów tworzą wyjątkowy efekt. Profesjonalizm, pozytywna energia, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie muzyków gwarantują najlepszą oprawę artystyczną imprez.

KONTAKT

tel: 600 260 179
e-mail: zespolspell@gmail.com

asiaJoanna

Joanna Bejm – wokalistka. Laureatka wielu festiwali i konkursów piosenki, m. in. programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz konkursu „Debiuty” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

dominik3Dominik

Dominik Rosłon – pianista, wibrafonista, perkusista, kompozytor. Uznany za indywidualność jazzową 2007 r. w ramach festiwalu „Jazz nad odrą”. Laureat klucza do kariery 2007 Festiwalu „Pomorska Jesień Jazzowa”oraz nagrody indywidualnej na „Pinnenberg Jazz Festiwal” w Niemczech. Współpracował z teatrami: Rampa, Kamienica, Buffo a także z orkiestrą Sinfonia Varsovia, M. Szcześniakiem, L. Szafran, M. Brodką, P. Machalicą i. in Obecnie gra w teatrze Roma.

piorekmPiotr

Piotr Malicki – gitarzysta klasyczny i elektryczny, ceniony sideman oraz muzyk sesyjny. Gra jazz, muzykę południowoamerykańską i utwory klasyczne. Współpracuje z warszawskimi teatrami: Roma, Dramatycznym, Laboratorium Dramatu oraz Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Wraz z Tangata Quintet koncertuje w Polsce i za granicą, wykonując utwory Astora Piazzolli oraz tanga argentyńskie.

zespol spell jacekJacek

Jacek Prokopowicz – pianista, kompozytor. Laureat I miejsca w konkursie „Klawiszowiec 2011 roku”, organizowanym przez forum „Okolice Bluesa”. Współpracował z wieloma wybitnymi artystami, m. in. z Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Waglewskim, Indios Bravos, GG Amos, Alvonem Johnsonem, Krissy’em Matthews i Jennifer Batten (gitarzystką w zespole M. Jacksona).

pawelpPaweł

KubaKuba